REALITNÉ
ŠABLÓNY
PRE
REALITNÝCH
MAKLÉROV

Moderné, upraviteľné šablóny pre Realitných Agentov.

Šablóny pre okamžité zdieľanie

SHOP

Realitný Agent

Tieto upraviteľné šablóny Instagramu sú navrhnuté pre moderných realitných maklérov, ktorí chcú ušetriť čas a rozšíriť svoje publikum. Získajte okamžitý prístup k realitným šablónam, ktoré vám pomôžu rozšíriť vašu značku online.

 

NOVINKA!!

Luxusné a Elegantné realitné šablóny pre okamžité zdieľanie!

Premium kolekcia, ktorá dodáva elegantný a luxusný nádych pre Vašu značku.

OBLEČTE SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ DO ZLATÉHO DIZAJNU

 

gold

premium gold

Dodajte vašim príspevkom elegantný a luxusný nádych

Design

Elegantný a luxusný dizajn pre Váš biznis.

Marketing

Pre realitných maklérov, ktorí chcú vyniknúť na sociálnych médiách.

BRAND

Pre realitných maklérov, ktorí chcú ušetriť čas a rozšíriť svoju značku.

Followers

Získajte viac potenciálnych zákazníkov. Premeňte svojich sledovateľov na zákazníkov.

Odomknite realitné šablóny ešte DNES a predajte viac ako kedykoľvek predtým!

Nie sú potrebné žiadne grafické znalosti. Posilnite svoju značku s pútavým obsahom! Každú našu šablónu je možné ľahko upraviť pomocou bezplatnej verzie programu Canva

Stiahni - Prispôsob - Zdieľaj

Stiahni

Získajte okamžitý prístup k súboru PDF, ktorý obsahuje priame odkazy na vaše šablóny Canva. Hneď po nákupe získate prístup k šablónam. Môžete si ich stiahnuť zo stránky so súhrnom objednávky alebo z odkazu, ktorý ste dostali do svojej e -mailovej schránky.

Prispôsob

Jednoducho prispôsobte farby, písma a obrázky tak, aby zodpovedali vašej značke. Upravte text. Zmeňte farby. Zmeňte písma. Pridajte svoju fotografiu alebo logo! Urobte to podľa seba. Úpravy na platforme Canva sú hračkou, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s grafickým dizajnom.

Zdieľaj

Vytvorte ohromujúcu grafiku, exportujte ich z Canvy a uverejnite ich na sociálnych sieťach. Uloženie súborov vo viacerých formátoch: JPEG, PNG, PDF pre okamžité stiahnutie.

Zvýšte svoj predaj pomocou pútavého obsahu!

Vedeli ste o tom, že 70% klientov sa rozhoduje na základe svojich emócii ?

______________
Kvalitné FOTOGRAFIE zohrávajú dôležitú úlohu v procese predaja/prenájmu, ktoré posilňujú vizuálnu reč a prezentujú AKOSŤ každej nehnuteľnosti. Sú prvým vyvolávajúcim faktorom, ktorý zohráva úlohu v rozhodovaní sa klienta či má o obhliadku záujem alebo nie. Tak nezabudnite ani na skvelý prvý pocit z Vašej propagácie na sociálnych sieťach. !! Nejde o počet lajkov. Ide o počet skutočne zrealizovaných obchodov !! Je to perfektný produkt pre: Realitných agentov / maklérov, Realitné kancelárie , pre všetkých v realitnom biznise.
CARD

Business Card

Dajte o sebe vedieť cez sociálne siete, alebo ju jednoducho pošlite svojim zákazníkom.
DIGITÁLNA VIZITKA REALITNÉHO MAKLÉRA!

Vytváranie grafického obsahu

nebolo nikdy také jednoduché

FAQ

Časté Otázky a Odpovede

V našej ponuke je neikoľko inšpiratívnych šablón pre Realitného makléra (Realitné kancelárie). 

Najpoužívanejšie šablóny: 

Balíky Premum GOLD:

Premium Gold 150 – 100 IG Stories + 50 IG Príspevky

Premium Gold 50 – IG Príspevky

Premium Gold 100 – IG Stories

Premium Gold Digitálna vizitka 1+1 Realitného Makléra – 1x IG Stories + 1x IG Prispevok

Ďalšie šablóny a balíky priamo na našom Eshope!

Veľkosť šablón:

Šablóny 1080 X 1080 px, čo je ideálne pre Instagram a Facebook príspevky. Pre IG Stories a Digitálna vizitka Makléra: 1080 x 1920 px.

Veľkosti sú uvedené priamo na stránke produktu.

JAZYK:

 • Šablóny sú v Slovenskom jazyku.
 • Pripravujeme šablóny v Anglickom jazyku, aby vaša propagácia oslovila aj anglicky hovoriacich zákazníkov. Šablóny v anglickom jazyku nemusia sa vždy zhodovať so slovenskou verziou šablón. Typ písma i obsah sa može líšiť od slovenskej verzie.

Aký je formát šablón?

Šablóny dostanete vo formátoch pre aplikáciu Canva.

Canva je nástroj pre vytváranie príspevkov na sociálne siete. Tento nástroj je možné používať cez PC, alebo si stiahnete aplikaciu Canvy do mobilu. 

Musím platiť nejaký paušál ak využívam Canvu?

Každú našu šablónu je možné ľahko upraviť pomocou bezplatnej verzie programu Canva!

Práca s nástrojom Canva je veľmi jednoduchá. V bezplatnej verzií je možné vytvárať obsah a stiahnuť ich v dobrom rozlíšení. Vytváranie grafického obsahu nebolo nikdy také ľahké. V platenej verzií Canva Pro, ponúka oveľa viac možností. Tu si môžete porovnať obe verzie.

Je to perfektný produkt pre:

 • Realitných agentov / maklérov
 • Realitné kancelárie
 • Pre všetkých v realitnom biznise

Tieto upraviteľné šablóny sú navrhnuté pre moderných realitných maklérov, ktorí chcú ušetriť čas a zvýšiť svoju angažovanosť na sociálnych sieťach.

Ideálne pre moderných a zaneprázdnených realitných maklérov, ktorí chcú rozšíriť svoju klientskú základňu o ľahko rozpoznateľnú vizuálnu identitu.

Jednoducho prispôsobte farby, písma a obrázky tak, aby zodpovedali vašej značke. Upravte text. Zmeňte farby. Zmeňte písma. Pridajte svoju fotografiu alebo logo! Urobte to podľa seba. Úpravy na platforme Canva sú hračkou, aj keď nemáte žiadne skúsenosti s grafickým dizajnom.

Tak ako sú dôležité kvalitné FOTOGRAFIE pri prezentácií Nehnuteľnosti, tak je rovnako dôležité ich propagácia aj na sociálnych sieťach. Akákoľvek propagácia zohráva dôležitú úlohu v procese predaja/prenájmu/kúpy, ktoré posilňujú vizuálnu reč u zákaznníka.  Sú prvým vyvolávajúcim faktorom, ktorý zohráva úlohu v rozhodovaní sa klienta či má o Vaše Služby / Ponuky záujem alebo nie.

Ľudia sú oveľa viac naklonení sledovať váš účet, ak prezentujete svoje informácie a produkt príťažlivým spôsobom. Používanie našich šablón to určite urobí za vás!

Šablóny väčšinou na tému:

 • Predaj / Prenájom
 • Práve v Ponuke
 • Nová Ponuka
 • Predané / Prenajaté
 • Už čoskoro
 • Open House
 • Otázky a odpovede
 • Motivačné citáty

V ponuke máme  niekoľko hotových a upraviteľných šablón pre IG Príspevky, IG Stories, Digitálne vizitky Makléra, šablóny pre Facebook a mnoho ďalšieho!

Pri každom produkte sa nachádza popis!!

Ako dostanem šablóny?

Hneď po nákupe získate prístup k šablónam. Môžete si ich stiahnuť zo stránky so súhrnom objednávky alebo z odkazu, ktorý ste dostali do svojej e -mailovej schránky. Ak ho nevidíte vo Vašej doručenej pošte, skontrolujte prosím priečinok SPAM.

Sú šablóny upraviteľné?

Všetky šablóny je možné v Canve plne upravovať. Každú našu šablónu je možné ľahko upraviť pomocou bezplatnej verzie programu Canva.

Otvorením sa šablóny automaticky prepoja na Canvu a všetky tieto šablóny budú uložené vo vašom účte Canva. V Canve môžete upravovať prvky, farby a písma. Obrázky môžete meniť a pridávať vlastné.

ČO MÔŽEM UPRAVIŤ?
—————————–

• Text
• Fonty
• Pozadie
• Fotografie
• Farby
• Prvky

Čo sa nedá upraviť?

ŠPECIÁLNE FARBY

Špeciálne farby ako zlatá, strieborná, ružovo zlatá, textúrované vzory nemôžu zmeniť svoje farby, tieto prvky sa nedajú zmeniť.  Môžete ich premiestniť, respektívne vymazať.

Ako môžem dostať šablóny do svojho zariadenia?

Šablóny si môžete stiahnuť priamo z Canvy do svojho mobilného telefónu alebo počítača. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť si bezplatný účet na canva.com a môžete začať.

Ako dlho mám prístup k šablónam?

Pre všetky šablóny máte doživotný prístup.

 

Ako používať naše šablóny

 

Ako otvoriť naše šablóny v Canve

Po zakúpení produktu u nás dostanete na váš e-mail súbor PDF s odkazmi na súbory Canva.

Odkazy vás zavedú na webovú stránku Canva, kde budete požiadaní o vytvorenie účtu alebo prihlásenie. Po prihlásení do Canvy kliknite na odkaz „Použiť šablónu“ a začnite používať naše šablóny.

Ako upravovať šablóny v Canve

Po otvorení šablóny ju môžete upraviť kliknutím (alebo stlačením) na ľubovoľný viditeľný prvok. Kliknutím na prvok sa otvorí ponuka, v ktorej môžete v závislosti od prvku zmeniť veľkosť, otočiť alebo zmeniť jeho farbu podľa svojich predstáv.

Ako sťahovať šablóny z Canvy

V hornej časti nájdete odkaz na stiahnutie, ktorý otvára ponuku úprav.

V ponuke úprav zmeníte formát (odporúčaný formát pre sociálne médiá je .JPG) a môžete obrázok skomprimovať na menšiu veľkosť (vhodné pre online). Potom vyberte stránky, ktoré chcete stiahnuť, a stlačte tlačidlo Stiahnuť.

Ako duplikovať šablónu v Canve

Pri radikálnych zmenách v šablóne je dobré mať okolo seba zálohu. Šablónu môžete duplikovať • kliknutím na ikonu ••• v dizajne a výberom možnosti „Vytvoriť kópiu“.

Vaša kópia bude pomenovaná podľa originálu a nájdete ju po obnovení stránky.

Úpravy na platforme Canva sú hračkou,

aj keď nemáte žiadne skúsenosti

s grafickým dizajnom.

Zvýšte svoju sledovanosť!


Ľudia sú oveľa viac naklonení sledovať váš účet, ak prezentujete svoje informácie a produkt príťažlivým spôsobom. Používanie našich šablón to určite urobí za vás!

Nákupný košík
Návrat hore
0