Možnosti Personalizácie Našich Produktov

Ponúkame rôzne možnosti personalizácie pre vybrané produkty. Tieto možnosti sú navrhnuté tak, aby ste mohli svoje produkty prispôsobiť presne podľa svojich potrieb a predstáv. Nižšie sú uvedené dostupné varianty personalizácie:

1. Štandardná Personalizácia (“Podľa Predlohy”)

  • Popis: Táto možnosť umožňuje zákazníkom vložiť osobné údaje do predvolenej šablóny. Ideálne pre tých, ktorí hľadajú rýchle a efektívne riešenie. 
  • Proces: Vyberte možnosť “Chcem personalizáciu”, zadajte svoje údaje a pošlite potrebné súbory (fotografie, logo) na náš email info@realitnesablony.sk  s uvedením čísla objednávky v predmete.

2. Personalizácia s Prispôsobením (“Prispôsobená Šablóna”)

  • Popis: Pre zákazníkov, ktorí si prajú viac kontrolu a unikátnosť, ponúkame možnosť upraviť farbu, štýl písma, a pridať nové prvky do šablóny.
  • Proces: Po výbere tejto možnosti nás prosím kontaktujte s vašimi špecifickými požiadavkami a nezabudnite zaslať všetky potrebné materiály.

Dodanie: Vaša personalizovaná vizitka alebo iný produkt bude pripravený a elektronicky zaslaný do 2-3 pracovných dní po uhradení objednávky a zaslaní všetkých potrebných podkladov.

Dôležité Upozornenie:

  • Digitálny Produkt: Všetky personalizované produkty sú čisto digitálne a budú vám zaslané formou elektronického súboru cez email ako odkaz na stiahnutie z Canvy.
  • Dostupnosť: Možnosť personalizácie je dostupná len pri produktoch, kde je táto možnosť zobrazená. Ak sa možnosť personalizácie nezobrazuje, bohužiaľ, u daného produktu nie je dostupná.

Záverom, naše personalizačné možnosti sú skvelým spôsobom, ako dodať vašim produktom osobný nádych a urobiť ich skutočne vašimi. Pre viac informácií o tom, ako proces funguje a aké podklady sú potrebné, neváhajte nás kontaktovať!

Pretransformuj svoje nápady na realitu.

Nákupný košík
Návrat hore
0