Zistite o nás viac

Realitné šablóny: Aké prinášajú benefity? 

Počuli ste už niekedy o realitných šablónach? Tieto šablóny boli vytvorené za účelom uľahčiť realitným maklérom, respektíve realitným kancelariám prácu pri vytváraní príspevkov na sociálne siete. Vo všeobecnosti ide o prvky, ktoré dokážu povýšiť predaj nehnuteľností na iný level. Všetko si môžete v danej šablóne upraviť podľa vlastných predstáv, vďaka čomu dokážete zvýšiť aj celkový predaj. Ako to celé funguje? 

Na webovej stránke www.realitnesablony.sk nájdete niekoľko inšpiratívnych šablón, ktoré sú určené priamo pre realitného makléra, respektíve realitnú kanceláriu. Ide o predpripravené produkty na sociálne siete. Môžete ich tiež jednoduchým spôsobom upraviť v špeciálnom nástroji Canva, ktorý slúži presne na tento účel.  

Ktoré šablóny sú najpoužívanejšie? 

Za najpoužívanejšie šablóny pre realitný marketing sa považujú balíky premium GOLD, medzi ktoré patrí: 

Veľkosť šablóny je 1080 x 1080 px, čo je ideálny rozmer pre príspevky na sociálnych sieťach, ako je Instagram a Facebook. V súčasnosti je trendy aj TikTok, Reels a Youtube Shorts. Z tohto dôvodu sa vyrábajú aj video šablóny, ktoré dokážu zákazníkovi ešte o čosi viac priblížiť danú ponuku. Zaobstarať si môžete aj  digitálnu vizitku realitného makléra, ktorá je v rozmeroch 1080 x 1920 px.  

Už aj v anglickom jazyku! 

Instagram šablóny pre realitných maklérov si môžete zaobstarať v slovenskom, ale aj anglickom jazyku. Je to veľmi výhodné, pretože potencionálni klienti môžu byť práve zo zahraničia. Ak si zaobstaráte Canva šablóny pre váš biznis aj v angličtine, okruh klientov sa vám výrazne rozšíri, čím sa zvýši aj šanca predaja danej nehnuteľnosti.  

Šablóny v anglickom jazyku sa nemusia vždy zhodovať so slovenskou verziou. Líšiť sa môže typ písma, ale aj obsah. 

Ako funguje Canva? 

Ak sa rozhodnete pre kúpu realitných šablón, dostanete ich vo formátoch pre aplikáciu Canva. Ide o nástroj, ktorý slúži na vytváranie a upravovanie príspevkov na sociálne siete. Môžete si ho stiahnuť do mobilu alebo počítača. Marketing v realitách nikdy nebol jednoduchší!  

Dôvodom je to, že Canva je bezplatný program, pomocou ktorého môžete šablóny upravovať veľmi ľahko. Vytvárajte kvalitný grafický obsah a stiahnite si hotové šablóny vo vysokom rozlíšení úplne zadarmo! Samozrejme, zaobstarať si môžete aj platenú verziu, ktorá obsahuje viac funkcií.  

Canva je nástroj prostredníctvom ktorého zvládnete grafické úpravy aj bez toho, aby ste mali predošlé skúsenosti s grafikou. Všetko sa ľahko naučíte už pri prvom používaní. 

Ušetrite čas a povýšte vaše meno 

Upraviteľné šablóny sú vhodné pre moderných realitných maklérov a realitné kancelárie. Vďaka nim ušetríte množstvo času a zároveň zvýšite aj svoju angažovanosť na sociálnych sieťach. Výhodou je, že budete mať väčší dosah a vlastnú rozpoznateľnú vizuálnu identitu. Môžete prispôsobiť farby, písmo, obrázky, prípadne pridať vlastné fotografie alebo logo. Šablóna by jednoducho mala vystihovať najmä vašu značku.  

Ako dobre viete, kvalitné fotografie sú pri predaji nehnuteľnosti veľmi dôležité. To však platí aj pri ich propagácii na sociálnych sieťach. Ide o prvý vyvolávajúci faktor, ktorý zohráva dôležitú rolu pri rozhodovaní klienta. Zvýšiť tak môžete aj predaj či kúpu nehnuteľností. 

Ako si zaobstarať realitné šablóny? 

Na webovej stránke realitnesablony.sk nájdete širokú škálu šablón. Stiahnuť si ich môžete priamo z webu spolu so súhrnom objednávky, prípadne z odkazu, ktorý vám prišiel do e-mailovej schránky.  

Následne si môžete pomocou nástroja Canva upraviť text, fonty, pozadie, fotografie, farby a rôzne prvky. Ak by ste však chceli upraviť farby, ako je zlatá, strieborná, ružovo zlatá, prípade textúrované vzory, úprava nie je možné. Takéto prvky môžete premiestniť, respektíve vymazať.  

Chcete dostávať upozornenia o nových šablónach, akciách a novinkách zo sveta nehnuteľností? Neváhajte zakliknúť zvonček, ktorý sa nachádza na webe www.realitnesablony.sk, v ľavom dolnom rohu. Teraz vám už nič neunikne! 

Nákupný košík
Návrat hore
0